Герої не вмирають!

Події, які нещодавно відбулися на території центральної площі української столиці напевно вразили весь світ. Протестуючи спочатку проти порушення волі народу, а потім і проти міліцейського свавілля, люди провели кілька місяців на вулиці в центрі столиці. Вони мали політичні вимоги, пройшли через велику кількість проблем і неприємностей, але все-таки в кінцевому підсумку досягли свого і реалізували свої цілі.

20150225140538 300x155 - Герої не вмирають!

На жаль, багато з протестуючих людей загинули. Колишня українська влада вела себе відверто безвідповідально. Спочатку влада відмовлялася реалізовувати ті вимоги, які були виставлені до ​​неї народом в особі протестуючих людей. Потім, коли затягування подій досягло свого апогею, люди з площі почали діяти, але українська влада відмовилася сприймати це нормально, а тому розпорядилася міліції застосовувати по відношенню до людей неприпустимі засоби. Спочатку це були бити, але потім в справу пішло й інше, більш важка зброя, в тому числі і вогнепальна. У зв’язку з усім цим загинули мирні протестувальники. Ці люди поклали власне життя, щоб в Україні могла помінятися влада, щоб наша держава дійсно стала вільною, європейською та процвітаючою.

1 41 226x300 - Герої не вмирають!

Про події минулого року згадали на своїй виховній годині учні 2(6)А класу. Діти переглянули короткометражний фільм «Зима, що нас змінила», згадали Героїв Небесної сотні та на знак пам’яті про всіх, хто загину під час цих трагічних подій запалили свічки пам’яті.

20150225140723 300x169 - Герої не вмирають!