Гімназійний ярмарок

25 вересня у Городоцькій гімназії вже традиційно пройшов осінній ярмарок. На подвір’ї навчального закладу зібралась вся дружня шкільна родина: адміністрація, вчителі та учні.

DSCN0522

Кожен клас приготував вироби з природніх матеріалів на осінню тематику. Імпровізовані прилавки були заповнені продуктами сільського господарства.

DSCN0521

Найкращі роботи нагороджувалися грамотами, які присуджували за номінаціями: найкреативніша робота, найсмачніша робота, найяскравіша робота, найкраща картина, найнародніша робота, найбільша кількість робіт від одного класу тощо. Також була створена номінація найбільш патріотична робота, яка є особливо актуальною у наш час.

DSCN0566

Крім того, на ярмарку відбулась невеличка вистава у ході якої лунали жатрівливі українські пісні та вірші у виконанні учнів 2(6)-А та 3(7)-Б класів. Головним атрибутом свята стали позитивні емоції глядачів.