Виховна робота

Година спілкування «Торгівля людьми. Розпізнай небезпеку вчасно»

          У кожного з вас своя стежка, свій шлях до мети. І щоб із вами не трапилася біда, яка ставить людину в залежність від обставин, ви повинні добре знати – рабство в третьому тисячолітті існує і сучасний прояв його – це торгівля людьми.

12 квітня у 7Б класі була проведена година спілкування «Торгівля людьми. Розпізнай небезпеку вчасно». Мета: підвищити рівень  поінформованості здобувачів освіти щодо проблеми торгівлі людьми; сформувати уявлення про суть торгівлі людьми; з’ясувати причини торгівлі людьми; ознайомити з різними формами торгівлі людьми;  позбавитися небезпечних стереотипів щодо торгівлі людьми. Під час спілкування здобувачі освіти переглянули інформативне відео “Що таке торгівля людьми” та прослухали теоретичну частину. Підсумком стали вправи «Асоціація», «Визнач правильну послідовність», «Хто може стати жертвою торгівлі людьми?», «Торгівля людьми: міфи та стереотипи».

Світова спільнота намагається боротися з цим явищем, але не зважаючи на увагу міжнародних організацій до зазначеної проблеми, торгівля людьми останніми роками набула надзвичайного поширення.

І все ж пам’ятаємо народну приказку: «Береженого Бог береже». Не варто шукати примарного щастя там, де воно вас чекає. Шукайте його у власному домі. Кому, як не вам піднімати українську економіку, будувати незалежну державу. І, знаючи закони держави, не втратити людської гідності, зберегти своє життя, здоров’я.

Класний керівник – Олена КОВАЛЕНКО

img 20240412 091718 - Година спілкування «Торгівля людьми. Розпізнай небезпеку вчасно»
img 20240412 124928 - Година спілкування «Торгівля людьми. Розпізнай небезпеку вчасно»

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button