Оголошення
Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Хмельницький молодіжний патріотично-правовий рух «ХОМА»

Хмельницький молодіжний патріотично-правовий рух «ХОМА»

У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ БЛИЗЬКО 250 ЧЛЕНІВ МОЛОДІЖНОГО ПАТРІОТИЧНО-ПРАВОВОГО РУХУ «ХОМА» УРОЧИСТО СКЛАЛИ ПРИСЯГУ

Відтепер заснований поліцією рух має своїх представників в усіх районах області. До організації увійшли старшокласники, які є лідерами у шкільних колективах, на них рівняються інші учні. Тож тепер ці хлопці та дівчата активно допомагатимуть вчителям та поліцейським виховувати підростаюче покоління.

«Хмельницький молодіжний патріотично-правовий рух «ХОМА» розпочав свою діяльність у березні 2016-го, тобто два роки тому, — розповідає Сергій Цимбалюк, начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Хмельницькій області, а за сумісництвом і голова руху. — Ми не нав’язували  своє бачення роботи: діти самі вигадали назву, емблему, прописали основні принципи роботи. І от вже маємо доволі гарний результат — осередки руху створені практично у всіх районах області, тобто ми не обмежуємося тільки Хмельницьким.

23 лютого 2018 року  зал для засідань Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області був вщент  заповнений дітьми в яскраво синіх футболках і кепках з уже добре впізнаваним в області логотипом руху «ХОМА».

Звертаючись до присутніх, начальник ГУНП в Хмельницькій області Василь Віконський зазначив: «Ваші думки і прагнення щодо змін у країні, ваше бачення діяльності поліції — це наш орієнтир. Дякую, що ви долучилися до цього руху і стали нашою надійною підтримкою».
Спілкуючись з дітьми, стає зрозуміло, що рух «ХОМА» об’єднав справді найактивніших хлопців та дівчат з усієї області. Тут і члени «Клубу юних миротворців», і учасники військово-патріотичної гри «Джура», і юні медіатори, які вирішують конфлікти між однолітками. Ці діти — справжні лідери думки в підлітковому середовищі, на них рівняються і беруть з них приклад. Чимало з хлопців та дівчат висловлюють бажання вступити на службу в поліцію чи до лав Збройних Сил України.

Дуже приємно,що Городоцький район представили учні  Городоцької гімназії. Лави руху молодих і активних поповнили: Олійник Олексій Романович, Моцна Марта Олегівна, Ліра Олександр Миколайович, Павонська Юлія Анатоліївна, Бас Рената Вадимівна, Буцький Максим Анатолійович, Коріньовська Аксенія Віталіївна, Шимкова Ангеліна Вікторівна, Якимишин Владислав Сергійович, Гриб Анастасія Олегівна, Гріх Тарас Олегович, Гика Дмитро Вікторович ,усі діти є гімназистами,учнями 8-9 класів. В унісон вони промовили слова Присяги, в якій зобов’язалися бути справжніми патріотами Батьківщини і вести пропаганду здорового способу життя і правосвідомої поведінки. Опісля усі діти отримали посвідчення учасників руху «ХОМА».

Усі гості свята  бажали рухові «ХОМА» розквіту та збільшення кількості активних членів, а на завершення заходу за пропозицією начальника управління Василя Віконського діти написали лист у майбутнє для своїх послідовників.


Наступна зустріч має відбутися 16 березня 2018 року на святковому концерті, приуроченному  2-х річчю створення організації.

Педагог-організатор – Бас Л.П.

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

x

Прочитайте також

День Європи

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, який ґрунтується ...