Хмельницький молодіжний патріотично-правовий рух «ХОМА»

У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ БЛИЗЬКО 250 ЧЛЕНІВ МОЛОДІЖНОГО ПАТРІОТИЧНО-ПРАВОВОГО РУХУ «ХОМА» УРОЧИСТО СКЛАЛИ ПРИСЯГУ

Відтепер заснований поліцією рух має своїх представників в усіх районах області. До організації увійшли старшокласники, які є лідерами у шкільних колективах, на них рівняються інші учні. Тож тепер ці хлопці та дівчата активно допомагатимуть вчителям та поліцейським виховувати підростаюче покоління.

«Хмельницький молодіжний патріотично-правовий рух «ХОМА» розпочав свою діяльність у березні 2016-го, тобто два роки тому, — розповідає Сергій Цимбалюк, начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Хмельницькій області, а за сумісництвом і голова руху. — Ми не нав’язували  своє бачення роботи: діти самі вигадали назву, емблему, прописали основні принципи роботи. І от вже маємо доволі гарний результат — осередки руху створені практично у всіх районах області, тобто ми не обмежуємося тільки Хмельницьким.

23 лютого 2018 року  зал для засідань Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області був вщент  заповнений дітьми в яскраво синіх футболках і кепках з уже добре впізнаваним в області логотипом руху «ХОМА».

2 - Хмельницький молодіжний патріотично-правовий рух «ХОМА»

Звертаючись до присутніх, начальник ГУНП в Хмельницькій області Василь Віконський зазначив: «Ваші думки і прагнення щодо змін у країні, ваше бачення діяльності поліції — це наш орієнтир. Дякую, що ви долучилися до цього руху і стали нашою надійною підтримкою».
Спілкуючись з дітьми, стає зрозуміло, що рух «ХОМА» об’єднав справді найактивніших хлопців та дівчат з усієї області. Тут і члени «Клубу юних миротворців», і учасники військово-патріотичної гри «Джура», і юні медіатори, які вирішують конфлікти між однолітками. Ці діти — справжні лідери думки в підлітковому середовищі, на них рівняються і беруть з них приклад. Чимало з хлопців та дівчат висловлюють бажання вступити на службу в поліцію чи до лав Збройних Сил України.

1 - Хмельницький молодіжний патріотично-правовий рух «ХОМА»

Дуже приємно,що Городоцький район представили учні  Городоцької гімназії. Лави руху молодих і активних поповнили: Олійник Олексій Романович, Моцна Марта Олегівна, Ліра Олександр Миколайович, Павонська Юлія Анатоліївна, Бас Рената Вадимівна, Буцький Максим Анатолійович, Коріньовська Аксенія Віталіївна, Шимкова Ангеліна Вікторівна, Якимишин Владислав Сергійович, Гриб Анастасія Олегівна, Гріх Тарас Олегович, Гика Дмитро Вікторович ,усі діти є гімназистами,учнями 8-9 класів. В унісон вони промовили слова Присяги, в якій зобов’язалися бути справжніми патріотами Батьківщини і вести пропаганду здорового способу життя і правосвідомої поведінки. Опісля усі діти отримали посвідчення учасників руху «ХОМА».

0 02 04 debda2799df272be43c3176a4f896752c39bed74f730f388fc68e4b4fc9b302c full - Хмельницький молодіжний патріотично-правовий рух «ХОМА»

Усі гості свята  бажали рухові «ХОМА» розквіту та збільшення кількості активних членів, а на завершення заходу за пропозицією начальника управління Василя Віконського діти написали лист у майбутнє для своїх послідовників.

0 02 04 6a5f100041d7622a1188be9fdfc05ed8c7ad1679b391852003fee7e6d91695b7 full - Хмельницький молодіжний патріотично-правовий рух «ХОМА»
Наступна зустріч має відбутися 16 березня 2018 року на святковому концерті, приуроченному  2-х річчю створення організації.

Педагог-організатор – Бас Л.П.