Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Хочемо, щоб усі жили у мирі – у Європі й в Україні
2 620x330 - Хочемо, щоб усі жили у мирі - у Європі й в Україні

Хочемо, щоб усі жили у мирі – у Європі й в Україні

Хочемо, щоб усі жили у мирі – у Європі й в Україні. Саме про мир говорили учнів 7б класу на першому уроці, адже питання миру зараз дуже актуальне.

3 - Хочемо, щоб усі жили у мирі - у Європі й в Україні

А ще говорили про Європу, а саме діти готували повідомлення про Європейський Союз, прапор Європи, девіз союзу та слухали гімн Європейського Союзу – ” Ода до радості”.

viber image - Хочемо, щоб усі жили у мирі - у Європі й в Україні

Крім того, учні відгадували загадки, грали різні ігри – один учень зіграв роль тієї особи, що зображена на портреті, а діти відгадували про кого йде мова. А на портретах були зображені відомі українці. А на останок учні почепили на карту України голубів, які принесуть мир та спокій нашій Батьківщині, припинять кровопролиття та страждання тисячі українців.

1 - Хочемо, щоб усі жили у мирі - у Європі й в Україні