Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , «ХОМА» відсвяткував свій 2-й день народження
1 620x330 - «ХОМА» відсвяткував свій 2-й день народження

«ХОМА» відсвяткував свій 2-й день народження

Урочисті заходи та святковий концерт з нагоди другої річниці з дня створення молодіжного патріотично-правового руху «ХОМА» пройшли 16 березня 2018 року у великому залі Хмельницької обласної філармонії.

5 - «ХОМА» відсвяткував свій 2-й день народження

На свято завітали представники руху з усіх районів області.  Концертний зал був вщент заповнений «хомівцями». Але виступали на сцені обласної філармонії кращі з кращих. Такої честі були  удостоєні і наші гімназисти . На усю область пролунала патріотична пісня  «Оберіг», яку достойно виконали дівчата з тріо «Водограй» , у складі якого: Бас Рената, Коріньовська Аксенія та Шимкова Ангеліна.

1 - «ХОМА» відсвяткував свій 2-й день народження

Дівчата з честю, гордістю та задоволенням представили наш осередок. Святковий концерт був наповнений піснями, танцями, театральними постановками.

7 1 - «ХОМА» відсвяткував свій 2-й день народження

Та окрім розваг, кожен номер ніс певне морально-просвітницьке навантаження. Діти говорили про любов до рідної держави, дотримання законності та порядку, про відповідальність,  яка починається з кожного з нас.

4 1 - «ХОМА» відсвяткував свій 2-й день народження

Ці хлопці та дівчата — наша надійна опора і підтримка в підлітковому середовищі, — каже Сергій Цимбалюк, начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Хмельницькій області, а за сумісництвом і голова руху.

8 - «ХОМА» відсвяткував свій 2-й день народження

— Вони справжні лідери думки в підлітковому середовищі, на них рівняються і беруть приклад. У кожному районі юні «хомівці» допомагають поліцейським проводити уроки та інші виховні заходи зі своїми однолітками, пропагують здоровий спосіб життя та законослухняну поведінку.

Усім осередкам,які приймали участь у святковому концерті були вручені подяки.

6 - «ХОМА» відсвяткував свій 2-й день народження

Завершилось грандіозне свято солодкими подарунками та феєрверком. У наших гімназистів, які із задоволенням прийняли участь у цьому дійстві залишилось багато позитивних вражень та емоцій. Та на цьому «ХОМА» не зупиняється. Рух продовжує свою роботу.

Педагог-організатор – Бас  Л.П.