Хто правила дорожнього руху знає – той безпеку обирає!

В Городоцькому ліцеї 1, до “Тижня безпеки на дорозі”, бібліотекар Черевик Тетяна Леонідівна організувала виставку літератури, під гаслом :”Хто правила дорожньої безпеки знає – той безпеку обирає!”. А, також провела вікторину “Найрозумніший пішохід” у 6 – Б класі. Запитання вікторини містили інформацію про дорожні знаки, дорожній транспорт та поведінку пішохода на дорозі. Змагалися дві команди: “Машина”, “Зебра”. Вікторина розпочалась з оголошення правил, які зацікавили учнів. Під кінець всі учасники загорілися бажанням перемогти, хоча запитання ставили складніші. Виграла команда”Зебра” з перемогою на 1 бал. Висновок: знання дітей поповнились новою інформацією, діти запрошували ще провести інші вікторини( розумники, є бажання навчатись)

img b82ca5715486ab5da3e58ef5cc880e40 v 1400x788 - Хто правила дорожнього руху знає - той безпеку обирає!
img abca1663da72deac763ed775aaf65fe1 v 1400x788 - Хто правила дорожнього руху знає - той безпеку обирає!