Виховна робота

Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

DSC 0011 - Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки

 Після Майдану і до цих пір на території нашої держави немає спокою, розпочалися і продовжуються військові дії на Сході України, в ході яких було втрачено вже кілька тисяч життів солдат та мирних жителів.

DSC 0039 - Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки

 Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, спить у незнаних і безіменних могилах – присвячується!

DSC 0009 - Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки

 Цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали свою молодість, і, найдорожче, життя – присвячується.

DSC 0020 - Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки

21 листопада у приміщенні корпусу №1 Городоцького ліцею №1 учні 11А класу провели загальношкільний захід “Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки”. Під час якого усі присутні пригадали основні події Революції Гідності, закликали усіх сьогодні згадати у своїх молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови. Вони згасли як зорі. Вшануємо усіх хвилиною мовчання. Також прозвучала пісня “Чорна квітка” у виконанні Бас Ренати.

DSC 0033 - Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки

Відзначаючи річницю Революції Гідності, ми творимо історію, яку пишемо разом.

Класний керівник – Коваленко О.В.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button