Виховна робота

Хвилина пам’яті …

За що країні стільки болю?
Чим заслужили ми усі?
У небо йдуть нові герої,
Молитви ллються не весь світ…

Історія нашої держави сповнена різними подіями: як щасливими, так і трагічними.

Сотні, тисячі полеглих заради кращого життя, за країну, за волю, за нас. Хто ж вони? Борці за щастя, за добро, за мир. Це ті люди, що землю українську любили більше за власне життя!

На захист Батьківщини, піднялися кращі наші сини і доньки. Серед них був і випускник нашої гімназії – Попик Віктор.

16 лютого востаннє Віктор спілкувався по телефону із рідними, а наступного дня зв’язок з ним обірвався назавжди… Його військові побратими бачили, як Віктор впав від кулі снайпера, а далі почався шквальний мінометний обстріл… В усіх була надія, що Віктор Попик живий й перебуває в одному із госпіталів країни. Але… після тривалих пошуків брат Володимир упізнав тіло Віктора у Дніпропетровському морзі.Ворожа куля обірвала  його молоде  життя.

IMG 5741 - Хвилина пам’яті ...

 Сьогодні, 16 лютого, учні Городоцької гімназії  зібралися на захід «Хвилина пам’яті», щоб  вшанувати  загиблого воїна ,  мужнього та відважного чоловіка, який своєю жертовністю подарував нам мирне небо над головою.

IMG 5736 - Хвилина пам’яті ...

Пам’ятаймо старих, пам’ятаймо молодих. Вони боролися за наше життя. Не забуваймо це. Закарбуймо їхні імена у пам’ять вічності, тоді вони не вмруть, а будуть завжди з нами.

IMG 5751 - Хвилина пам’яті ...

Педагог-організатор – Бас Л.П.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button