Виховна робота

«І мене в сім’Ї великій, в сім’ї вольній, новій…»

В добрий день і в добрий час

Ми зібралися із вами.

Тихо надворі, ні вітру, ні хмар,

Ані шелесне верба височенька.

Наш клас має «Кобзар»,

І вголос читає Шевченка.

Нещодавно у 3(7)В класі відбувся виховний захід присвячений видатному українському поету і художнику Т.Г.Шевченку. На якому учні ознайомилися з його біографією, вклонилися світлій пам’яті поета. Ім’я Т.Г.Шевченка невіддільно пов’язане з Україною. В ньому наша історія, наша мрія, наша надія.

Реве та стогне Дніпр широкий,

Сердитий вітер завива,

Додолу верби гне високі,

Горами хвилю підійма.

З цих слів розпочинається книга «Кобзар» великого Тараса. З цих слів йде початок Шевченка, як поета. Такі прості, доступні і водночас геніальні рядки стали і відомою піснею, котру без перебільшення можна назвати народною, вони стали символом України у Європі і у всьому світі.

Пошана і вдячність наповнює серця усього людства, бо Тарас Григорович – не тільки співець України, він поет на всі часи, на всі віки для всіх людей на землі. Ми гордимося тим, що він – наш земляк, а ми прагнемо бути достойними його нащадками.

87815357 300x300 - «І мене в сім'Ї великій, в сім'ї вольній, новій...»

Він є мірилом нашої совісті, мірилом нашої правди, його безсмертні твори є великою порадою для сучасної України, і для майбутньої. Він є нашим учителем, що навчає нас мудрості, любові до Батьківщини, до материнської мови, він навчає нас бути справедливими, гуманними, працьовитими, вчимося в нього примножувати славу України.

Тарас є взірцем для нас, його безцінний «Кобзар» є для нас і буквариком, є він і пісенником, є підручником з української минувшини, є народознавчою енциклопедією, підручником з етики.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - «І мене в сім'Ї великій, в сім'ї вольній, новій...»

About the author

Класний керівник
Сокальська Н.Б.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button