ІІ етап Всеукраїнського змагання #Хештег_Марафон #SafetyChallenge

ІІ етап Всеукраїнського змагання #Хештег_Марафон #SafetyChallenge #Love 30 #TrafficChallenge#0501 «Агенти змін».

В Україні закінчується ІІ етап Всеукраїнського змагання «Хештег-Марафон #Safety Challenge».

Учасники команди «Агенти Змін» Городоцького ліцею № 1 Хмельницької області  з 10 по 18 травня виконували завдання ІІ етапу. Були залучені учнівський, вчительський, батьківський колективи навчального закладу та громадськість міста.

Були широко висвітлені теми:

1. «П’ять факторів ризику у ДТП. Від чого найчастіше люди гинуть на дорозі.»
  2. «Світловідбивачі. Що це таке? Як вони працюють? Які бувають? Як їх використовують різні учасники дорожнього руху?»
  3. «Системи активної безпеки у автомобілі.»
  4. «Захист дітей у автомобілі.»
  5. «Правила дорожнього руху для велосипедистів. Захист велосипедистів».
  6. «Що робити на місці ДТП, надання першої домедичної допомоги».

До проведення  та висвітлення необхідних тем були залучені експерти

Оседця С.В.,інспектор СРПП  ВДП№1 ХРУП ГУПН в Хмельницькій обл..,

Чернецька В.В., сестра медична Городоцького ліцею № 1,

Чоп В.В  заступник начальника 39 державної пожежно-рятувальної частини Городоцького ГУ ДСНС, Федорович А.С.,фельдшер швидкої екстреної медичної допомоги та медицини катастроф., Масна М.А., вчитель ОМЗ. Також на уроках інформатики учні переглядали відео та  виготовляли презентації з даних тем.

До перегляду відеонавчань долучилися учні ,педагоги ліцею, а також батьківський колектив та громадськість міста.