Виховна роботаУчнівське самоврядування

Інтелектуальний турнір “Україна звитяжна”

Утверджуючи традицію відзначення 8 та 9 травня в європейському дусі, ми запропонували учням ліцею № 1 згадати військову героїку України від княжих часів до наших днів.
Цікаво і по-сучасному пройшов інтелектуальний турнір «Україна звитяжна» серед учнів 10-А класу,який провела президент парламенту ліцею№ 1 – Бас Рената.
IMG c299357d9abdbaa430e2518006b52e02 V - Інтелектуальний турнір "Україна звитяжна"
Мета заходу: сформувати й розвинути інформаційні, хронологічні, творчі, вміння; навички самоорганізації, критичного мислення, толерантного ставлення до іншої думки.
IMG 20190507 085101 min - Інтелектуальний турнір "Україна звитяжна"
Гра складалася з 3 турів: «Стратегія й тактика» (відкриті запитання), «Інтелектуальна перестрілка» (запитання з вибором правильної відповіді), «Капітанський штурвал» (завдання для капітанів команд).
Інтелектуальна гра, в дусі військової кампанії, активує уміння учасників будувати стратегію, обирати тактику, працювати як в команді, так і індивідуально.

Цікаві факти про видатних українських полководців, діяльність військових формувань, зброю, визначні та маловідомі битви на українських землях спонукали ліцеїстів задуматись, яку ціну віддали українці задля незалежності України, а у світлі сьогоднішніх подій – поважати захисників територіальної цілісності нашої держави на Сході України.