Оголошення
Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Кам’янець-Подільський в морі жовтого листя

Кам’янець-Подільський в морі жовтого листя

         Осіння пора! Як заворожує вона своєю красою. Але найбільш чаруючим і гарним постає перед нами осінній ліс Чудово, неначе в казці! Все навколо виблискує під яскравими промінчиками лагідного сонечка. Вже не почуєш веселих пісень дзвінкоголосих пташок. З дерев повільно опадає останнє листя, наче пофарбоване чарівним пензлем у жовтогарячий колір. Воно замріяно кружляє у повільному таночку, поки тихо долетить до землі. Приємно йти доріжкою, коли під ногами лагідно шарудить різнобарвний килим осені.

         Саме такої казкової пори ми з 4(8) В класом вирушили у поїздку до Камянця-Подільського. Вся дорога була встелена золотими листочками, які від подиху вітру підіймалися вгору.

CIMG3817

     В Камянці-Подільському ми пройшлися вуличками старовинного міста, відвідали фортецю. А познайомила нас із історією цього міста наш екскурсовод Тетяна Ягольницька, яка теж закінчувала нашу гімназію.

      На території фортеці працює гончарна майстерня, яка з лютого 2012 року знаходиться у Папській вежі. Гончарних справ майстри Олег Храпан та Олексій Мрачковський працюють там, створюючи надзвичайні речі із глини та проводячи майстер-класи для всіх бажаючих. В майстерні панує гарний настрій та творча аура, про це свідчать посмішки тих, хто приймає участь у майтер-класах.

CIMG3835

       Такий майстер –клас ці унікальні майстри провели і нам. В руках майстрів шматок глини перетворюється на горщик або на прикрасу. Але найнесподіванішим було те, що майстри запропонували нам спробували глину на смак, адже вона має цілющі властивості.

CIMG3816

       Після надзвичайної екскурсії всі проголодалися, тому на обід відправилися в Чікен- Хат, а після смачного обіду вирішили відправитися в Альпін-парк, де спробували себе в скалолазінні. Розваги свої продовжили в парку атракціонів, з оглядового колеса змогли побачати усі краєвиди Камянця-Подільського.

CIMG3861

       Але найнесподіванішим було рішення переправитися через каньйон, який шириною сягає 184 м. по тросу. І на це пішло лише двоє тендітних дівчаток.

     Як не прикро, але час біжить швидко і нам прийшла пора повертатися додому. Але цієї захоплюючої подорожі ми не забудемо. До зустрічі, Камянець-Подільський!

Класний керівник – Сокальська Н.Б.

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*