Виховна робота

Кам’янець-Подільський в морі жовтого листя

         Осіння пора! Як заворожує вона своєю красою. Але найбільш чаруючим і гарним постає перед нами осінній ліс Чудово, неначе в казці! Все навколо виблискує під яскравими промінчиками лагідного сонечка. Вже не почуєш веселих пісень дзвінкоголосих пташок. З дерев повільно опадає останнє листя, наче пофарбоване чарівним пензлем у жовтогарячий колір. Воно замріяно кружляє у повільному таночку, поки тихо долетить до землі. Приємно йти доріжкою, коли під ногами лагідно шарудить різнобарвний килим осені.

         Саме такої казкової пори ми з 4(8) В класом вирушили у поїздку до Камянця-Подільського. Вся дорога була встелена золотими листочками, які від подиху вітру підіймалися вгору.

CIMG3817 300x200 - Кам'янець-Подільський в морі жовтого листя

     В Камянці-Подільському ми пройшлися вуличками старовинного міста, відвідали фортецю. А познайомила нас із історією цього міста наш екскурсовод Тетяна Ягольницька, яка теж закінчувала нашу гімназію.

      На території фортеці працює гончарна майстерня, яка з лютого 2012 року знаходиться у Папській вежі. Гончарних справ майстри Олег Храпан та Олексій Мрачковський працюють там, створюючи надзвичайні речі із глини та проводячи майстер-класи для всіх бажаючих. В майстерні панує гарний настрій та творча аура, про це свідчать посмішки тих, хто приймає участь у майтер-класах.

CIMG3835 300x200 - Кам'янець-Подільський в морі жовтого листя

       Такий майстер –клас ці унікальні майстри провели і нам. В руках майстрів шматок глини перетворюється на горщик або на прикрасу. Але найнесподіванішим було те, що майстри запропонували нам спробували глину на смак, адже вона має цілющі властивості.

CIMG3816 200x300 - Кам'янець-Подільський в морі жовтого листя

       Після надзвичайної екскурсії всі проголодалися, тому на обід відправилися в Чікен- Хат, а після смачного обіду вирішили відправитися в Альпін-парк, де спробували себе в скалолазінні. Розваги свої продовжили в парку атракціонів, з оглядового колеса змогли побачати усі краєвиди Камянця-Подільського.

CIMG3861 200x300 - Кам'янець-Подільський в морі жовтого листя

       Але найнесподіванішим було рішення переправитися через каньйон, який шириною сягає 184 м. по тросу. І на це пішло лише двоє тендітних дівчаток.

     Як не прикро, але час біжить швидко і нам прийшла пора повертатися додому. Але цієї захоплюючої подорожі ми не забудемо. До зустрічі, Камянець-Подільський!

Класний керівник – Сокальська Н.Б.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button