Оголошення
Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , «Книга – мудрий, старий друг, книга знає все навкруг»

«Книга – мудрий, старий друг, книга знає все навкруг»

Сьогодні, 23 квітня відзначають Всесвітній день книги та авторського права. Учні 1(5)-Б класу не змогли залишитися осторонь та спільно з районною бібліотекою провели виховний захід на тему: «Книга – мудрий, старий друг, книга знає все навкруг». Метою заходу є : прищепити учням любов до книги, виховувати в учнів потребу в читанні, дбайливе ставлення до книги, правила користування книгами.

Так учні розповіли про історію виникнення книги, її розвиток і становлення. Познайомили глядачів з різними видами книг, нагадали  правила користування книжками,  а допомагали їм у цьому казкові герої: Буратіно, Пізнайко та Нечитайло, Баба-Яга та Королева Книг.

Цей захід ще раз довів, що книга – одне з найбільших див створених людиною, а сила книги безмежна. Книга – мудрий друг, не вміючи говорити, розказує про все на світі, допомагає, радить та навчає. Усі діти погодились з висловом : «Хліб годує тіло, а книга – душу» .

                                                                                                Учениця 1(5) – Б класу Сокальська Катерина

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

x

Прочитайте також

Вручення обласних премій переможцям

18 травня 2018 року в приміщенні Хмельницького національного університету відбулися урочистості з нагоди вручення обласних ...