Конкурс пісні і строю

Сьогодні Городоцька гімназія відмітила свято Пресвятої Покрови, святої покровительки всього роду козацького. Це свято є не тільки як народно-релігійне, а й національне. Указом президента України – 14 жовтня оголошено Днем українського козацтва!

Для козаків Покрова була найбільшим святом. Цього дня відбувалися вибори нового отамана. Наші лицарі вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю козаки вважали своєю заступницею і покровителькою.

І саме на передодні свята, тринадцятого жовтня, наша організація «Козацьке джерело» поповниться новими членами – молодою козацькою зміною п’ятикласників, а наші козаки й козачки учні 2(6)-3(7) класів показали усім на що вони здатні.

На святі відбулася інавгурація  новообраного гетьмана гімназії , учня 4(8)-А класу, Мазуровича Владислава, який з гідністю склав присягу. bckqma0xwcuПообіцяв бути завжди вірним учнівському колективу, справедливо відстоювати інтереси всіх членів організації «Козацьке джерело», особистим прикладом надихати їх на перемоги у навчанні, суспільно-корисних справах, постійно піклуватись про збереження шкільних традицій та примножувати добру справу школи.

А оцінювала вміння гімназійних козаків, козацька старшина у складі: директора гімназії – Станиці Світлани Василівни, вчителя фізичного виховання – Вірика Андрія Костянтиновича,  нашого президента гімназії – Баца Андрія, премє’р-міністра гімназії – Підлісної Наталії та віце-премє’р-міністра –Колесник Христини.

За результатами конкурсів переможцями стали:

у номінації «Найкращий курінь»  – «Месники» 2(6)-В класу, який згідністю перейняв кубок переможців конкурсу «Пісні та строю»;

wygqrbiisga

у номінації «Найкращий козак» – Бойчук Захар, учень 2(6)-В класу;

xzqg6mcvcj4

у номінації «Найкращий курінний отаман» – Кулібаба Кароліна, учениця  2(6)-Б класу.

l63-y_erkuo