Виховна робота

Козацькі сурми

 14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та День захисника України.

      Кожен в Україні чув про козаків. Про них написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Багато хто з нас сьогодні має козацькі прізвища. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

          У Городоцькому ліцеї №1 теж стало традицією проводити день козацтва, бо ми також часточка нашої країни, і наше завдання – відроджувати й примножувати наші традиції От і цей рік  не став виключенням.

 

 

DSC 0119 - Козацькі сурми

12 жовтня на базі ліцею № 1 був проведений захід приурочений Дню українського козацтва та Дню захисника України “Козацькі сурми”. Відтак наша організація «Козацьке джерело» поповнилась новими членами – молодою козацькою зміною,учнями 5 класів, які прийняли присягу юних козачат, а наші козаки й козачки учні 6-7 класів показали нам на що вони здатні у конкурсі пісні та строю.

DSC 0147 - Козацькі сурми

За підсумками конкурсу, суддями якого були: Станиця Світлана Василівна, директор ліцею № 1, Вірик Андрій Костянтинович, вчитель фізичної культури, Зацерківний Микола Володимирович – начальник штабу «Городоцька  десантно-козацька Січ» та  Бас Рената, президент учнівського самоврядування ліцею № 1, перемогу здобув курінь «Соколи»  учнів 6-Б класу.

DSC 0111 - Козацькі сурми
Переможцям вручили перехідний кубок,грамоту та  призи. Також подякою були відзначені тренери куреню, що переміг: Мазурович Владислав та Томчін Олександр.

DSC 0167 - Козацькі сурми
ІІ місце здобули курінь «Братство України»,учнів 7-Б класу.

DSC 0103 - Козацькі сурми
а ІІІ місце – курені « Козацька Слава»,учнів 7-А класу

DSC 0097 - Козацькі сурми

та «Молода Січ»,учнів 6-А класу.

DSC 0106 - Козацькі сурми

Усі учасники дійства були нагороджені призами та грамотами.
Також журі відзначили грамотами найкращого курінного отамана,яким став учень 7-Б класу – Цебень Тимур, та найкращу козачку,якою стала учениця 7-А класу – Косар Софія.

DSC 0117 - Козацькі сурми

Учні нашого ліцею продемонстрували перевтілення з школярів у козаків, що дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва України в надійних дитячих руках та в їхніх серцях і душах.

 Це була одна із яскравих сторінок  життя нашого навчального закладу!

Улюблена Богом перлина
Для всіх українців одна —
Козацька моя Україна,
Хлібів золотих сторона.
Негодами лютими бита,
Віками ти йшла до мети,
Тобі в небі зорею світити,
І волю, і долю знайти.

    

Педагог-організатор – Бас Л.П.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button