Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , «Людина у автономній ситуації»
xvoZRvPzWUM 620x330 - «Людина у автономній ситуації»

«Людина у автономній ситуації»

У  1(5)–Б класі, до Дня цивільного захисту відбувся урок на тему «Людина у автономній ситуації».

xS22fEQMzmA 300x225 - «Людина у автономній ситуації»

На уроці основ здоров’я, вчитель – Масна М. А., ознайомила учнів із поняттям «автономна» та «надзвичайна ситуації», розповіла про причини виникнення НС та шляхи їх подолання та формувала уявлення про основні принципи надання першої медичної допомоги.

xvoZRvPzWUM 300x225 - «Людина у автономній ситуації»

Наприкінці уроку, учні підготували невеличкий флешмоб «Твоє здоров’я – у твоїх руках!»