Мальовничий Львів

Осінні канікули для учнів 4(8)А та 4(8)Б класів запам’ятались вражаючою поїздкою до м.Льовова. Екскурсія розпочалась із чудового краєвиду міста з ратуші. Потім екскурсовод повела дітей у кавову копальню, де вони скуштували найкращу на Україні каву. Багато радості дітям доставив музей шоколаду. Тут вони побачили дивовижні вироби з шоколаду: ейфелеву вежу, колізей, поїзд, фотоапарат, фігури відомих людей і навіть картини, написані цим продуктом.

100 1993 300x168 - Мальовничий Львів

Дуже цікавою була екскурсія у першу аптеку міста Льовова. Там збереглись посуд і обладнання, які дали змогу учням уявити виробництво ліків у ті часи. Незабутнє враження отримали діти, відвідавши Королівський Арсенал, де зібрані зразки зброї, одягу та нагород воїнів.

100 1998 300x168 - Мальовничий Львів

У торговому комплексі «Ашан» учні досхочу повеселились на ковзанці.

100 2054 300x168 - Мальовничий Львів

Радісні, з сувенірами, кавою, шоколадом, діти повертались додому з найкращими спогадами про поїздку.

Класний керівник 4(8)А класу – Гаврищук А.Д.