Оголошення

Ми пам’ятаємо

9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті. О 6 годині ранку про перемогу над гітлерівською Німеччиною сповістив по радіо диктор Юрій Левітан. Тому 9 травня вважається Днем Перемоги над німецько-нацистськими загарбниками, хоча воєнні дії тривали ще не один місяць.

DSC01966

Саме тому, 6 травня, напередодні цього великого свята, учні 5(9)-х класів нашої гімназії разом із працівниками Городоцької центральної районної бібліотеки провели зустріч із ветераном Другої Світової Війни – Хоптинцем Омеляном Леонтійовичем.

DSC01954

Омелян Леонтійович розповідав учням 9 класів про своє життя та роль війни у ньому, а учні, в свою чергу, розповідали йому вірші. Всі з цікавістю слухали розповідь про ті непрості роки. Наскільки важливим для нашої молоді є особистий приклад тих, хто готовий був віддати життя за нашу Батьківщину!

DSC01960

Учні висловили щиру вдячність ветерану та побажали йому довгих років життя!

Крім того, користуючись нагодою, учні гімназії хочуть привітати всіх з наближенням великого свята Перемоги і сказати велике спасибі тим людям, які вклали своє життя, душу, серце і молодість в ім’я того, щоб ми будували своє щасливе безхмарне майбутнє.

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

x

Прочитайте також

Ми пам’ятаємо …

   Ми пам’ятаємо про великий подвиг українських воїнів на полі бою, не забудемо важкої праці ...