Ми пам’ятаємо

9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті. О 6 годині ранку про перемогу над гітлерівською Німеччиною сповістив по радіо диктор Юрій Левітан. Тому 9 травня вважається Днем Перемоги над німецько-нацистськими загарбниками, хоча воєнні дії тривали ще не один місяць.

DSC01966 300x225 - Ми пам’ятаємо

Саме тому, 6 травня, напередодні цього великого свята, учні 5(9)-х класів нашої гімназії разом із працівниками Городоцької центральної районної бібліотеки провели зустріч із ветераном Другої Світової Війни – Хоптинцем Омеляном Леонтійовичем.

DSC01954 300x225 - Ми пам’ятаємо

Омелян Леонтійович розповідав учням 9 класів про своє життя та роль війни у ньому, а учні, в свою чергу, розповідали йому вірші. Всі з цікавістю слухали розповідь про ті непрості роки. Наскільки важливим для нашої молоді є особистий приклад тих, хто готовий був віддати життя за нашу Батьківщину!

DSC01960 300x225 - Ми пам’ятаємо

Учні висловили щиру вдячність ветерану та побажали йому довгих років життя!

Крім того, користуючись нагодою, учні гімназії хочуть привітати всіх з наближенням великого свята Перемоги і сказати велике спасибі тим людям, які вклали своє життя, душу, серце і молодість в ім’я того, щоб ми будували своє щасливе безхмарне майбутнє.