Ми тебе пам’ятаємо, Тарасе!

Тарас Шевченко … Такий великий, як Україна, як світ.. Ріс сиротою, а став найріднішим усім нам з покоління і в покоління. Був кріпаком, а показав шлях до свободи … Він безсмертний як саме життя, тому став нашою долею і заповітом. І на сторожі правди, любові і честі стоїть його слово.

14 січня 2014 року у районній бібліотеці відбулося засідання круглого столу на тему: «Ми тебе пам’ятаємо, Тарасе!». В ньому взяли участь вчителі та учні 9А класу Городоцької гімназії. Згадуючи важливі сторінки біографії письменника, учні декламували поезії, написані Шевченком, переглядали фільм, а також під супровід музичного інструмента – бандури – виконувались пісні «Реве та стогне Дніпр широкий» та інші.

Тарас Шевченко безсмертний. Ім’я цієї людини є уособленням непереборної волі, сили духу, пророчого дару. Поетичний спадок Шевченка – це чисте джерело, що живить цілі покоління. І сьогодні Кобзареві ідеали – Україна, Мати, Воля, Правда, Любов – священні для нас.

І мене в сім’ї великій,

В сім’ї вольній, новій,

Не забудьте пам’янути

Незлим тихим словом.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Ми тебе пам'ятаємо, Тарасе!

Вчитель української мови та літератури
Гонтар Р.Д.