Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , Мій татусь – найкращий в світі.
IMG 4906 620x330 - Мій татусь – найкращий в світі.

Мій татусь – найкращий в світі.

17 вересня – Міжнародний день батька.   Головою кожної сім’ї є батько. Батько – захисник роду,  народу, годувальник  родини. Батькове слово – закон. Споконвіку діти слухалися його, брали  приклад. Тато, татусь, таточку. Це людина з сильним характером, міцними руками. Людина, яка все може зробити, полагодити. А як усміхнеться тато, то скільки ласки і тепла в його погляді.

IMG 4839 300x225 - Мій татусь – найкращий в світі.

Учні 3(7)-А класі Городоцької гімназії вирішили привітати своїх батьків та дідусів з цим святом. З дідусем у всіх пов’язані згадки про дитинство. Дідусь — це світло, добро,  розумні поради, настанови.

IMG 4906 300x225 - Мій татусь – найкращий в світі.

Кращих вихователів, як дідусь і бабуся, годі й шукати. Вони виховують своїх онуків щирими, працьовитими,  відповідальними.

IMG 4886 300x225 - Мій татусь – найкращий в світі.

Наше свято відбувалося в районній бібліотеці. Діти співали задушевних пісень, танцювали, читали гуморески, грали кумедні сценки. Батькам сподобалося брати участь у конкурсах. Звичайно, перемогла дружба, а позитивні емоції були найкращою нагородою.

Сюрпризом для усіх татусів були виступи Крістіни Варшавської та Дарії Боднарчук. Вони прочитали власні твори чим неабияк зворушили всіх присутніх.

Наші художники – Юля Моцна та Віталій Загурський – створили дивовижний малюнок: «Мрії про час з татом». Це спонукало батьків замислитися, а чи достатньо часу вони проводять з своїми дітьми.

IMG 4970 300x225 - Мій татусь – найкращий в світі.

Усі учні нашого класу, дочки й сини, приклали великих зусиль, задіяли таланти та фантазію, аби показати любов до найрідніших людей – батьків, висловити їм свою вдячність і турботу.

IMG 4922 300x225 - Мій татусь – найкращий в світі.

Це свято допомогло усвідомити семикласникам, що батьки – найрідніші люди для них, адже вони подарували їм життя. Мама і тато – це серця, котрі люблять своїх дітей, живуть для них. І ніхто у цілому світі не зможе замінити дитині батька та матір.

IMG 4918 300x225 - Мій татусь – найкращий в світі.

Дарія Боднарчук, учениця 3(7)-А класу