Міжнародний день інвалідів

Уже на протязі багатьох років Городоцька гімназія тісно співпрацює з центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Цей рік не став вийнятком, 2 грудня 2016 року у Міжнародний день інвалідів учні нашої гімназії завітали до реабілітаційного центру.

4li6jpqt75q

Гімназисти-волонтери провели благодійну акцію «Подарунок», завдяки якій були зібрані кошти на які були придбані подарунки для дітей з цього центру.

y4lkuyyviwg

Особливо активну участь в акції прийняли учні 1(5)-А класу, які зібрали м’які іграшки для вихованців цього закладу. Гімназисти взяли участь у концертній програмі, яку підготували працівники реабілітаційного центру.

n2bcefgmhae

Наші учні знають про те, що кожна людина повинна робити якомога більше добра щоденно, бо це так приємно – бачити вдячність в очах оточуючих.

liqp8iemx_i

Дуже приємно усвідомлювати, що у нашій школі є не байдужі діти, які завжди готові підтримати інших людей.