Міжнародний день миру

Сьогодні в Україні і світі святкують Міжнародний день миру.   У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже  нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…

Для нас мир – це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, наші діти ходять у школу, і цей безцінний дар може ніким особливо і не помічатися. Проте для дуже багатьох людей в сучасному світі, в тім числі на сході нашої рідної України, це залишається лише мрією. Вони живуть в атмосфері нестабільності і страху.

DSC 0084 - Міжнародний день миру

Щороку 21 вересня люди в різних куточках земної кулі так чи інакше віддають данину миру. Це свято покликане змусити людей не тільки задуматися, але й зробити що-небудь заради миру.

В Україні День миру встановлений Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно також 21 вересня – в Міжнародний день миру.

DSC 0106 - Міжнародний день миру

Усвідомлюючи себе частинкою великого українського народу, наш ліцей також долучився до світового відзначення Міжнародного дня миру. З цієї нагоди ми сьогодні провели хвилини інформування  та   флешмоб під лозунгом    «Ми за МИР», який ми провели на центральній площі нашого міста.

Три найсолодші літери в житті –

Як колискову, що співала мати
У стомленному самозабутті –

МИР на землі повинні зберігати!

Бажаю усім нам мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством перспективи,не зводячи їх до боротьби за виживання!

Педагог- організатор – Бас Л.П.