Виховна робота

Міжнародний урок доброти «Ми відповідаємо за тих, кого приручили

4 жовтня 2023 року у 7Б класі було проведено Міжнародний урок доброти «Ми відповідаємо за тих, кого приручили». Під час якого здобувачі освіти дізналися про історію цього дня, пам’ятники тваринам та їх історії, а також підготували розповіді про своїх домашніх улюбленців та їх фото.

Метою даної години спілкування є виховувати любов до тварин, повагу до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя.

 

В сучасному світі людина все далі відходить від природи. Спілкування з нею поступово заміщується соціальними мережами, комп’ютерними іграми, віртуальним світом. Дуже часто ми забуваємо, що поряд з нами живуть вірні друзі – тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи уваги і любові. Наші домашні улюбленці так багато роблять для нас: охороняють, дарують радість спілкування, а іноді навіть рятують життя, чекаючи від нас лише уваги. Вони для нас лише сторінка життя, а ми для них і є все життя.

Ніколи не кидайте на життєвій дорозі своїх друзів і пам’ятайте: ми назавжди відповідаємо за тих, кого приручили.  

Класний керівник  Олена КОВАЛЕНКО

img 20231004 091813 1400x1050 - Міжнародний урок доброти «Ми відповідаємо за тих, кого приручили

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button