Виховна робота

Молодь. Читання. Успіх

     2 квітня Городоцька районна бібліотека  рамках читацького форуму «Молодь. Читання. Успіх.» провела бенефіс читача «Читач має талант». Головні герої заходу: користувачі юнацького абонементу, які не тільки багато читають, але й створюють своїми руками чарівні речі, малюють, танцюють, співають та пишуть гарні вірші.

20150402 135233 300x225 - Молодь. Читання. Успіх

    Серед читачів були присутні і гімназисти. Серед яких: Задорожний Денис, Польнов Олексій, Макарова Катерина, Істратов Олександр, Королівська Тетяна, Мигаль Денис, Цегенько Руслан, Варшавський Олександр, Ласкевич Олександр, Глушко Максим, Ветошко Дмитро та Татарчук Ірина. Усі ці діти вже здобули безліч нагород, серед яких багаточисленні перемоги в олімпіадах, спортивних та творчих конкурсах. Крім того, усі ці діти беруть активну участь у гімназійному самоврядуванні.

SAM 1206 300x225 - Молодь. Читання. Успіх

     Усі учасники продемонстрували свої нагороди та розповіли про роль книги у своєму житті. Також, присутні мали змогу насолодитись виступом Істратова Олександра, який танцював контемп; Татарчук Ірини, яка розповідала вірш про Україну та Королівської Тетяни, яка розповідала вірш про книгу.

     Завдяки бенефісу читача, діти знайшли нових друзів та зрозуміли, що читачі можуть бути не лише ерудованими, а й мати безліч талантів.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button