«Монетки дітям»

Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки»  з 1 по 30 вересня 2021 року запросили усіх бажаючих долучитись до акції «Монетки дітям», аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.

Щодня три сім’ї в Україні дізнаються, що у їхньої дитини рак, і залишаються віч-на-віч з хворобою. Подолати дитячий рак можна лише разом, підставивши плече допомоги родинам онкохворих дітей.

Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу рік тому. Ними неможливо розрахуватись, їх можна лише обміняти в банку. Багатьом з нас незручно йти в банк, щоб здати жменю монет, сума яких – кілька гривень. Тому ці копійки й досі лежать у скарбничках без діла. Але кожна така забута копійка – це крок до одужання для онкохворих дітей. Кожен благодійний внесок важливий, адже разом з сотнями інших він перетворюється на потужну допомогу для дітей, які борються з раком..

Лідери учнівського самоврядування Городоцького ліцею № 1 не залишились осторонь та ініціювали проведення даної акції у нашому закладі.

Сьогодні, 30 вересня 2021 року, члени учнівського самоврядування підрахували зібрані кошти, а президент парламенту ліцею – Кукса Юлія віднесла їх у відділення Ощадбанку,ці кошти були  перераховані  до благодійного фонду «Таблеточки».

Найефективніший спосіб прищепити дітям справжні цінності – залучати їх до проєктів, які їм під силу та які змінюють світ. Беручи участь в акції «Монетки дітям» діти відчують силу єднання заради досягнення мети. І що кожен внесок, навіть одна монетка, має значення.

Педагог-організатор – Бас Л.П.