Виховна робота

Мово рідна – слово рідне

Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки, тут корінець роду українського, що сягає сивої давнини. Ми українці і любимо свою землю, свій рідний край, з його багатющими народними традиціями, славною історією, мальовничою природою, багатою мелодійною мовою.

dsc09960 - Мово рідна – слово рідне

Мова – це найбільше і найдорожче добро кожного народу, це жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, роздуми, досвід, почування.

dsc09971 - Мово рідна – слово рідне

Пройшла наша мова тернистий і важкий шлях. Мову нашого простого українського народу передав нам у спадок і Григорій Сковорода, вдосконалив її І.П. Котляревський, а основоположником сучасної української мови став наш великий Кобзар – Т.Г. Шевченко. Він наказував нам, щоб ми любили, знали і вивчали її. Наш народ зберіг силу Кобзаревого слова.

dsc09986 1 - Мово рідна – слово рідне

12 листопада у 5Б класі пройшла виховна година «Мово рідна – слово рідне». На цій виховній діти декламували вірші, читали повідомлення про мову та перші книги, грали у вікторини, відгадували метаграми, складали вірші та показали дуже цікаву інсценування про частини мови «Ні! Я – найважливіший!». Дітям дуже сподобалися конкурси під час яких вони показали свої знання та вміння. Справжньою окрасою свята став виступ Маланюка Петра, який виконав пісню “Мальви” та зіграв її мелодію на бандурі.

dsc09992 - Мово рідна – слово рідне

Класний керівник – Олена Коваленко

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button