Мово українська, мово солов’їна

Сьогодні, 10листопада, вчитель української мови Ліванська В.Л. провела конкурс знавців рідної мови у 7А та 7Б класах “Мово українська, мово солов’їна”. Поділившись на команди, учні залюбки виконували різноматінті завдання. Це і відгадування фразеологізмів за допомогою тестів і міміки, і виправлення лексичних помилок у виразах, і добір до запозичених слів українських відповідників, і доповнення незакінчених прислів’їв, і визначення наголосу у словах та багато інших мовних завдань.

Цей конкурс збудив прагнення учнів продемонструвати свої знання та вміння з української мови, надихнув їх до творчої праці, розвинув пам’ять та логічне мислення, виховав почуття патріотизму, національної гордості та глибоку повагу до рідної мови