Ми разом і ми щасливі

Сьогодні, 01.09.2021 року максимально радісний день для усіх учнів, батьків та вчителів Городоцького ліцею ✓1. Зустріч після канікул, день знань, перший дзвінок, перший урок…У 9-Б класі цьогоріч перший урок відбувся у форматі яблучного рандеву під гаслом ” Ми разом і ми щасливі.”

img dff75b07b2430c3a2af7b647d9d0ec44 v 1400x650 - Ми разом і ми щасливі

Сам урок було поділено на 2 блоки. В першому блоці учні разом з класним керівником Ярчак Л.К. згадували тернистий шлях України до її незалежності, героїв, які полягли у боротьбі за свободу держави та прославляли відомих діячів, науковців, спортсменів, артистів, якими пишаються українці. Другий блок було присвячено нашому переходу до ” старшої школи” тому ми обговорювали свої плани та надії на найближче майбутнє. Крім того виголосили клятву старшокласника, зібрали ” валізу” необхідних в ” старшій школі” речей, написали закони класу. А ще не обійшлося без “приємностей”. Дякуючи нашим батькам, учні 9-Б класу скуштували еліксир здоров’я, а саме осінні яблука, коктейль шоколадної мудрості та бальзам сили і наснаги до навчання у вигляді солодкої води.Тож бажаємо усім міцного здоров’я, легкого старту, цікавого та плідного навчання і веселого шкільного життя!!!Члени учнівського самоврядування Бобко В., та Гриньов О.

img e49a5a427806577d0135b21b78c56514 v 1400x647 - Ми разом і ми щасливі