Мистецтво жити гідно

Перший урок у 9А класі на тему : «Мистецтво жити гідно» Метою якого є виховувати у дітей гідність, людяність, гуманізм у стосунках, доброзичливість, повагу до людей, великодушність та самопожертву, скромність. Навчати оволодівати мистецтвом спілкування та навичками взаємодопомоги, пробуджувати у дітей щирий інтерес до всього корисного, морального; бажання назавжди зберегти людську гідність.

zobrazhennya viber 2019 09 05 13 19 11 - Мистецтво жити гідно

Не одне покоління замислювалося над питаннями: хто така Людина; для чого вона живе на Землі; що значить бути справжньою Людиною? Що значить бути гідною Людиною?

zobrazhennya viber 2019 09 05 13 19 03 - Мистецтво жити гідно

Людське життя… Неповторне й звичне, радісне й сумне, сповнене глибоких переживань, солодке, як мед, і гірке, як полин.

Люди, їх мільйони… Всі вони зовсім різні і чимось неповторні. Вони, мов ті зорі на небі, що горять своєрідним світлом.

zobrazhennya viber 2019 09 05 13 19 01 - Мистецтво жити гідно

Так, життя кожної людини – це стежина, устелена жовтогарячими чорнобривцями, духмяними вишнями, стежина з червоними й чорними тонами.

zobrazhennya viber 2019 09 05 13 18 57 - Мистецтво жити гідно

Стежина життя… Це по ній кожен має пройти гідно. Але якою вона буде? І хочеться гукнути: “Життя! Ну зупинись хоч трішки! Почекай хоч одну мить! Візьми мене на свої крилечка й понеси ген-ген за небокрай, де люди у вічності живуть”.

Класний керівник – Роженко Л.М.