Оголошення
Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , «Наша безпека у наших руках!»

«Наша безпека у наших руках!»

Безпека – це життя людини,

Безпека – це наше майбуття.

Прийміть до серця світ природи –

Прекрасне буде всіх життя!

Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Оскільки основи мислення закладаються у дитини в сім’ї, «материнська школа» повинна сформувати у дитини перші уявлення про навколишній світ і місце людини в цьому світі. Необхідно зауважити, що з кожним роком збільшується кількість факторів, що негативно впливають на життя і здоров’я людини.

351937510_410742719

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

351937510_410743394

В обласному комплексі Тижденя безпеки життєдіяльності 22 квітня 2016 у 3(7)А класі була проведена виховна година з відвіданням пожежної частини  на тему «Наша безпека у наших руках!».

351937510_410743401

Учні прослухали лекцію про правила поведінки у небезпечних ситуація та  про комплектацію та інвентар пожежного автомобіля. Спробували приміряти форму пожежника та одягнути повністю амуніцію під час гасіння пожежі.(приблизна вага усього комплекту  кг). Дякуємо працівникам пожежної частини за змістовну лекцію та цікаві практичні заняття.

Класний керівник – Коваленко О.В.

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*