Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Назад у дитинство, або дорогою казок…(німецька версія;)

Назад у дитинство, або дорогою казок…(німецька версія;)

17.02.2017 року в нашій гімназії відбулося справжнє свято казки.  Учні 6-10 класів із задоволенням і непередбачуваним ентузіазмом взяли участь у  німецькомовному заході «Парад казок». Даний захід було проведено з метою підвищення інтересу учнів гімназії до вивчення німецької мови та розвитку навичок усного мовлення у школярів. Наші, без перебільшення, артисти, показали 7 різних казок і дуже відповідально поставились до підготовки цього заходу. Яскраві костюми, відома весела музика, а головне озвучені німецькою мовою  казки нікого не залишили байдужими.

2(6)А клас – “Колобок”

2(6)Б клас – “Червона Шапочка”

2(6)В клас – “Ріпка”

3(7)А клас – “Бременські музиканти”

3(7)Б клас – “Теремок”

4(8)А клас – “Попелюшка”

6(10)А клас – “Білосніжка і сім гномів”

Усіх учасників було нагороджено грамотами у різних номінаціях. Так 2(6)-А  та 4(8)-А класи отримали відзнаки за кращі жіночі та чоловічі ролі відповідно, а 2(6)-Б клас відмітили за кращу театральну постановку. «Найактивнішими» стали учні  2(6)-В класу,а  «найкреативнішими» – 6(10)-А. За кращу німецьку вимову нагороду отримали учні 3(7)-А, а яскраві костюми 3(7)-Б  не залишилися поза увагою журі. Також грамотою «Глядацька симпатія» одноголосно нагороджено учнів 6(10)-А, а головний солодкий приз від організаторів свята отримали учні 4(8)-А класу.

Отож, учні гімназії вкотре довели, що є розумними, активними, яскравими та артистичними, а німецька мова підкорюється їм із задоволенням!!!!!

Захід підготувала і провела вчитель німецької мови Ярчак Лілія Костянтинівна.