Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , «Небесна сотня. На сторожі гідності».
1 620x330 - «Небесна сотня. На сторожі гідності».

«Небесна сотня. На сторожі гідності».

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Сьогодні у 5(9)А класі відбулася виховна година «Небесна сотня. На сторожі гідності». Метою якої є вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини; формувати у школярів ціннісне ставлення до України; прав та свобод людини, європейського вибору українців; розвивати в учнів почуття національної самосвідомості та громадянської активності;виховувати патріота, громадянина, готового захищати свою Батьківщину.

1 - «Небесна сотня. На сторожі гідності».

Протягом виховної години учні декламували вірші присвячені героям Небесної сотні, зачитували повідомлення про учасників подій на Майдані. Наприкінці уроку дівчата виготовили ангели-пам’яті, а хлопці зіграли шахові партії в пам’ять про Героїв.

Горить свіча і пам’яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Майдан героїв з почестю ховає.

Їх взяв Господь, щоб ангелом в раю
В його садах довічно проживати.
Вони завжди залишаться в строю,
Про них народ пісні буде співати.

Небесна сотня білих журавлів,
душа яких летить під небесами.
Ніхто із вас вмирати не хотів,
Хай вічна пам’ять лишиться за вами.

Сьогодні туга душу розпина
Багато з вас в коханні не признались.
Надворі скоро втішиться весна.
Чому ж її ви, хлопці, не діждались?

Горить свіча і пам’яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає.

7 - «Небесна сотня. На сторожі гідності».

Такі заходи сприяють тому, щоб діти усвідомлювали, що необхідно бути гідними громадянами України.

Класний керівник – Коваленко О.В.