Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Недостатньо хотіти, треба і робити

Недостатньо хотіти, треба і робити

19 квітня 2013 року наша гімназія також долучилася до Всеукраїнського суботника. Учні та вчителі гімназії навели лад на шкільному подвір’ї та території, яка має відношення до гімназії. Працювали усі без винятку, атмосфера була доброзичливою, усі допомагали один одному. По закінченні прибирання усі були втомлені, але задоволені адже попрацювали на славу. Було приємно глянути на свою працю.

Дякуємо усім, хто долучився до цієї справи!!!

P.S. Перший суботник було проведено у СРСР 1919 року на заклик Володимира Леніна поліпшити роботу залізниць. У ніч на суботу 12 квітня 15 комуністів депо, пропрацювавши 10 годин, відремонтували 3 паровози. 10 травня пройшов перший масований суботник — 205 чоловік.

Матеріал розмістив користувач: Косташ Сергій