Виховна робота

Нелегка доля ветерана

      Напередодні відзначення перемоги у радянсько-німецькій війні учні 8-Б класу відвідали ветерана ІІ Світової війни Войцехівського Михайла Генріховича.

184734924 414066485 225x300 - Нелегка доля ветерана

        У ході розмови ветеран розповів, що народився 1923 року  у с. Сулид, Вищедубичанського району, Київської обл..Поділився переживаннями з приводу важкого дитинства, що співпало з голодними роками 1932-1933, тяжкі хвороби та про, власне, початок війни.

         Під час війни в селі були партизани, тому як наслідок, все село під час війни будо знищене німцями. З трьохсот дворів залишилося три хати, розповідає Михайло Генріхович, так як говорити йому важко, допомагає дружина.

        Воювати пішов у 1944 році в Перший Український фронт.

        В Ноїштаті (Польща) був поранений , осколки роздробили голову, та  застрягли в м’якоті мозку, але не пробило плівки. Після операції проходив реабілітацію 4 місяці. Заново вчився ходити, говорити.

       В кінці зустрічі дружина Михайла Генріховича написала,  під диктовку чоловіка, листа в зону АТО сьогоднішнім бійцям, з словами підтримки та подяки.

      Учні були вражені розповіддю ветерана. Сухими фактами не можливо передати ту теплу атмосферу  зустрічі та щирість розмови, що дала змогу дізнатися багато цікавих фактів з життя  Михайла Генріховича. А захоплення його життєвою долею та почуття вдячності за приділену увагу ще довго зігріватиме нас.

       Потрібно достойно оцінювати можливість живого спілкування з такими особистостями та їх вклад в долю нашої багатостраждальної країни.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button