Непереможна, єдина, читацька Україна

У приміщенні Центральної районної бібліотеки для дітей було проведено свято “Непереможна, єдина, читацька Україна”. Свято присвячене Міжнародному дню дитячої книги. Глядачами та учасниками були учні 6-А, 6-Б, 6-В класів, вчителі та працівники бібліотеки. Основною темою заходу було заохочення дітей до читання літератури. На святі звучали українські народні пісні. У віршах, які декламували учні, розповідалося про безмежно-цікавий, привабливий світ літератури, про книгу, як друга та порадника. Бібліотекар провела повчальну бесіду ” Вплив читання на розвиток інтелекту та духовного розвитку дитини”. Учні радили прочитати свої улюблені книги. Працівниками Городоцької центральної бібліотеки було нагороджено найактивніших читачів, це Маланюка Петра з 6-Б класу таМороз-Новосад Ірину 6-А класу. В кінці свята бібліотекар підвела підсумок заходу.

dsc00977 - Непереможна, єдина, читацька Україна