Виховна роботаНаші подорожі

Незабутня поїздка у Київ

       Ми, учні 4(8)-А класу дуже любимо подорожувати. За час навчання в школі ми вже побували в багатьох цікавих місцях нашої країни. І, звичайно ж, мріяли відвідати славетне та старе місто – герой, столицю нашої Батьківщини – Київ. (найулюбленіше місто нашої Олени Василівни).

740ikEIk1Gk - Незабутня поїздка у Київ

     І ось нарешті настав довгоочікуваний день 4 листопада 2016 року, коли ми сіли в потяг Хмельницький – Київ. Ніч проминула непомітно – ми в Києві!!! Нас зустрів величезний вокзал. А коли ми зайшли до станції метро, нашому подиву не було меж. Ескалатор, підземна залізниця та станції, які відрізняються одна від одної – нас вражало все! В столиці багато визначних місць, які варто побачити, але звичайно ж все за один день обійти неможливо.

sopFsZ gCTI 225x300 - Незабутня поїздка у Київ

      Розпочали ми свою екскурсію з Золотих воріт – величної пам’ятки, головного входу у місто.

mGGwCUj CV0 300x169 - Незабутня поїздка у Київ

Прогулюючись вуличками Києва ми також відвідали Софіївський та Михайлівський собори,

aC FuJgg6js - Незабутня поїздка у Київ

Андріївський узвіз, спустилися на фунікулері, роздивилися Контрактову площу та річковий вокзал.

3abuXudYa8U - Незабутня поїздка у Київ

     Ну і яка ж прогулянку по Києву без Хрещатика? У самому центрі столиці ми були ввечері. Вечірній Київ вразив нас своїми вогнями. Ми побували біля стадіону «Динамо», під Аркою Дружби Народів, з оглядового майданчика якої відкривається неймовірний вид на вечірній Київ.

qQ3XFOK lZA - Незабутня поїздка у Київ

      На наступний день ми вирушили в бік Національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. З перших хвилин перебування на території музею нас вразила велич монументу Батьківщина-мати, який видно практично з будь-якого кутка Києва. Не залишили байдужими нас скульптурні композиції “Форсування Дніпра”, “Передача зброї” та чаша “Вогонь слави”

133a5b124627716520a93827a8f6b9f9 - Незабутня поїздка у Київ

      Головний експозиційний музей розкрив перед нами всю історію Другої світової війни, історію перемоги радянського народу в боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками, показав всю жорстокість, з якою винищувався наш народ. З цікавістю розглядали ми фото, документи та інші музейні реліквії, розміщені в 16 залах загальною площею 5 тис. кв. метрів, що налічують понад 15 тисяч музейних експонатів. Важко передати епоху того часу і все, через що пройшли люди … Також відвідали виставку бойової техніки та озброєння, яка розташована на відкритих майданчиках, містить зразки військової техніки періоду Великої Вітчизняної війни та післявоєнних років. Ми змогли не тільки оглянути зразки зброї ззовні, але посидіти за штурвалом гелікоптера Мі-24 В.

    Найцікавішою частиною нашої подорожі стало відвідування шоу «Дім таємничих пригод». Цікава постановка, неймовірні трюки та спец ефекти не залишили байдужими жодного з нас .

Rv AuJbKIjM - Незабутня поїздка у Київ

   Розповідати про Київ можна дуже довго. Сівши в потяг діти ще довго ділилися своїми враженнями та приємними спогадами один з одним, показуючи фотографії, які зробили під час тих незабутніх днів. Вирушаючи додому ми мріємо про те, як знову поїдемо в це чудове місто, адже нам ще стільки належить дізнатися про нього!

jDMzkSeXZfU - Незабутня поїздка у Київ

Класний керівник – Коваленко О.В.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button