Виховна робота

Ось і всі пазли склалися!

9 жовтня цього року у Городоцькому ліцеї №1  стартував соціально-інформаційний  проект «Бережи свої крила».  Мета якого –  підвищення рівня обізнаності щодо проблеми аб’юзивних стосунків. Так, із ліцеїстами, батьками та учителями  було  проведено дев’ять тренінгових занять, у яких взяли участь 169  осіб. Під час тренінгів учасники обговорили різні життєві ситуації, визначили ознаки аб’юзивних стосунків та ознайомилися з інформацією, щодо гарячих ліній та мобільних бригад, які можуть надати допомогу. Соціально- профілактична гра «Що по стосункам ?» допомогла учасникам  розібратися у складних питаннях життєвих стосунків та вирішенні різних чинників і ситуацій, які із ними повя’зані.

Швидко промайнули два тижні  і уже 20 жовтня, у м. Хмельницькому відбувся підсумкова зустріч – форум  для фахівців і фахівчинь, які працюють із молоддю саме з питань аб’юзу та аб’юзивних стосунків. Зібрання пройшло у дружній, теплій атмосфері. Учасники ділилися своїм досвідом та враженнями щодо проєкту.

 

Проєкт  реалізовувався у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID та Громадської організації “Світ у барвах”.

Величезна подяка: керівниці проєкту – Ользі Ващенко, тренеру освітніх програм – Максиму Бугеніну,  за  можливість участі у проєкті ” Бережи свої крила Участь у цьому проєкті- це не тільки нові знання та досвід, але й перед усім, можливість спілкуватися, діяти, допомагати іншим.

Аб’юзивні стосунки — це насильство, яке не можна ігнорувати! Бережімо себе та своїх близьких ! Допомагаймо один одному. Тримаємось разом, бо саме в єдності наша сила !!!

Неля Сіра, заступниця директорки з виховної роботи

photo 5316543070449291693 y - Ось і всі пазли склалися!
photo 5316543070449291692 y - Ось і всі пазли склалися!

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button