Виховна робота

Ось і закінчився рік…

           Останній дзвоник вже став традиційним святом у школярів. Він оповіщає про закінчення навчального року. Останній дзвоник-веселе і водночас сумне свято. Одним він віщує канікули, а для випускників — путівку в доросле життя, з безліччю сюрпризів, подоланням різних життєвих роздоріжжі.

           Час пролітає непомітно, не встиг продзвенить перший дзвінок, як ти вже опинився на останньому. Останній дзвоник підводить підсумкову риску після закінчення навчання і стає початком випускних іспитів, проходження шкільної практики. Для молодших учнів — передвісником літніх канікул. Але в будь-якому випадку, початком чогось нового.

        Як завжди, всі вчителі та учні зібралися в шкільному дворі для проведення урочистої лінійки.  Учнів та учителів нагороджують грамотами за успіхи у навчанні, участі та перемогах у різних конкурсах, обирають найактивніший клас у школі.

       «Найактивнішим класом – 2016» став 3(7)-А клас, учні якого не пропустили жодного конкурсу або акції та завжди з ентузіазмом брали участь у всіх заходах, які організовував Гімназійний Парламент.

f3JNVrY IVE 300x202 - Ось і закінчився рік...

    Учні випускних класів відпускають на вулиці повітряні кульки, які летять високо в небо. А наостанок виконують свій перший вальс. Дитинство йде, а попереду чекає доросле життя.

d3jTRl3pogs 300x199 - Ось і закінчився рік...

     Бажаємо позитиву, приємних моментів та хорошого відпочинку у літку. Набирайтеся сил для нових звершень!

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button