Останній дзвоник!

Останній дзвоник! Скільки в ньому спогадів, мрій і сподівань, радості і смутку, світлої печалі… Які ніжні почуття охоплюють душу!

11 червня 2021 року у Городоцькому ліцеї № 1  пролунав останній дзвоник.  Цього дня усі — дорослі і діти — стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання — все це свято останнього дзвоника. Саме таке відчуття було у батьків випускників,  у  яких були зволожені очі, вдивляючись  в своїх вже дорослих синів та доньок.

img 20210611 104654 - Останній дзвоник!
img 20210611 104658 - Останній дзвоник!

Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу випускників від директорки ліцею – Станиці Світлани Василівни та класного керівника 11-А класу – Богуш Лілії Дмитрівни ,які проголосили настанови  випускникам: «Залишаються позаду ваші шкільні роки — найбільш безтурботна та щаслива пора життя. Ще зовсім недавно ви вперше невпевнено  переступили поріг школи, а нині, озброєні багажем знань та досвідом, йдете у незвіданий світ. Тепер усі  ваші погляди й думки спрямовані у світле майбутнє, пов’язаними зі вступом до вищих закладів, вибором своєї життєвої стежини. Перед вами відкриваються нові можливості і перспективи. Успіхів вам!»

img 20210612 141939 - Останній дзвоник!
img 20210611 114523 - Останній дзвоник!

На святі останнього дзвоника були підбиті підсумки навчального року, вручені похвальні листи та грамоти переможцям районних  і обласних олімпіад та конкурсів.

img 20210611 114807 - Останній дзвоник!

І ось хвилююча мить…  Звучить останній дзвоник в руках одинадцятикласників: Рудара Костянтина та Павонської Юлії.

img 20210611 114705 - Останній дзвоник!

Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!