Виховна робота

Останній дзвінок

    У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника, яке являє собою чудову шкільну традицію, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

QJVp0OcSfOE 300x225 - Останній дзвінок

      Для більшої частини учнів це просто сповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому восени необхідно буде йти в наступний клас, радіють цьому довгоочікуваному дню. Адже це три місяці свободи від строгого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних.

K2 eQdMPoUA 300x200 - Останній дзвінок

     Хтось відправиться подорожувати, хтось проведе літо на дачі або в селі, а хтось залишиться в місті, але все одно вільним, як травневий вітер. Можна займатися улюбленими справами, не думаючи про час.

novyiy kollazh1 300x300 - Останній дзвінок

    Але для деяких учнів закінчення шкільного року пов’язано не лише з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями … Для тих, хто цього року закінчує школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони наче і не зовсім дорослі ще, але вже й не діти. Попереду ще море тривоги у вигляді випускних та вступних іспитів.

      Цього року «Найактивнішим учнем – 2015» було обрано екс-президента Гімназійного Парламенту – Задорожного Дениса.

novyiy kollazh 300x153 - Останній дзвінок

«Першим серед рівних – 2015» став призер багатьох районних та обласних олімпіад – Палійчук Володимир.

vppppppp 200x300 - Останній дзвінок

    Ну а «Найактивнішим класом – 2015» став 2(6)-А клас, учні якого не пропустили жодного конкурсу або акції та завжди з ентузіазмом брали участь у всіх заходах, які організовував Гімназійний Парламент.

i2QdvUwsqhU1 300x199 - Останній дзвінок

Тож, ми бажаємо море позитиву та яскравих вражень усім учням на літо!

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button