Останній дзвінок

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника, яке являє собою чудову шкільну традицію, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

QJVp0OcSfOE

Для більшої частини учнів це просто сповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому восени необхідно буде йти в наступний клас, радіють цьому довгоочікуваному дню. Адже це три місяці свободи від строгого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних.

K2_eQdMPoUA

Хтось відправиться подорожувати, хтось проведе літо на дачі або в селі, а хтось залишиться в місті, але все одно вільним, як травневий вітер. Можна займатися улюбленими справами, не думаючи про час.

новый коллаж

Але для деяких учнів закінчення шкільного року пов’язано не лише з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями … Для тих, хто цього року закінчує школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони наче і не зовсім дорослі ще, але вже й не діти. Попереду ще море тривоги у вигляді випускних та вступних іспитів.

Цього року «Найактивнішим учнем – 2015» було обрано екс-президента Гімназійного Парламенту – Задорожного Дениса.

новый коллаж

«Першим серед рівних – 2015» став призер багатьох районних та обласних олімпіад – Палійчук Володимир.

вппппппп

Ну а «Найактивнішим класом – 2015» став 2(6)-А клас, учні якого не пропустили жодного конкурсу або акції та завжди з ентузіазмом брали участь у всіх заходах, які організовував Гімназійний Парламент.

i2QdvUwsqhU1

Тож, ми бажаємо море позитиву та яскравих вражень усім учням на літо!