Оголошення

Останній дзвоник 2017

     Останній дзвоник –  традиційне святом у школярів. Він оповіщає про закінчення навчального року. Останній дзвоник – веселе і водночас сумне свято. Одним він віщує канікули, а для випускників — путівку в доросле життя, з безліччю сюрпризів, подоланням різних життєвих випробувань.

    Час пролітає непомітно, не встиг продзвеніти перший дзвінок, як ти вже опинився на останньому. Останній дзвоник підводить підсумкову риску після закінчення навчання і стає початком випускних іспитів. Для молодших учнів — передвісником літніх канікул. Але в будь-якому випадку, початком чогось нового.

    В цей день усі вчителі, учні  та батьки зібралися  для проведення урочистої лінійки. Сьогодні  старшокласники прощаються зі школою і дитинством. Вже завтра для них починається нове життя, повне несподіванок.

     Директор гімназії Станиця Світлана Василівна підвела підсумки навчального року та нагородила учнів Похвальними листами та грамотами за перемоги у олімпіадах, конкурсах.

        Цього року «Найактивнішим учнем – 2017» було обрано ученицю 4(8)А класу – Бас Ренату.

        «Першим серед рівних – 2017» став призер багатьох районних та обласних олімпіад – Мигаль Денис.

            «Найактивнішим класом – 2017» став 4(8)-Б клас.

        «Клас який зробив найбільшу кількість добрих справ» 4(8)А клас –  учні якого не пропустили жодного конкурсу або акції та завжди з ентузіазмом брали участь у всіх заходах.

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

x

Прочитайте також

Вітаємо

Вітаємо команду гімназії з перемогою у районному фестивалі ДЮП. Бажаємо подальших перемог!!!!!!