«Останнє літо дитинства»

Невблаганно швидко спливає час. Все більше віддаляючи ті береги, що вабитимуть нас неповторно яскравими образами дитинства, білосніжними весняними садами юності… Виринатиме серед них і школа замріяною бригантиною, що понесла кожного у шалений вир життєвого океану, де штиль – тимчасове явище, а шторми – то екзамени на зрілість, на витривалість, на людяність.

1 вересня – це день знань, воно є напрочуд веселим та приємним. Сьогодні наша школа у сяйві квітів, святкового вбрання, добрих і щирих посмішок.

11b 2 - «Останнє літо дитинства»

Для одинадцятикласників це свято особливо хвилююче, адже для них це останній перший дзвоник в стінах нашого ліцею.

Цей рік обіцяє бути важким та напруженим. Перед ними найскладніший етап – етап становлення людини, етап вибору майбутньої професії. Тому цей рік найвідповідальніший.

Позаду – тихий берег дитинства, до якого ще не раз захочеться повернутися.

11b - «Останнє літо дитинства»

В перший день останнього навчального року в ліцеї  11 – б  клас зібрався у своєму класі на Родинне свято де батьки благословили своїх дітей перед відповідальним роком, після якого їх діти підуть у доросле життя.

11b 3 - «Останнє літо дитинства»

«11 клас – це остання ваша сходинка шкільного безтурботного життя. Але вона найвідповідальніша. Тому плануйте, мрійте, працюйте над собою. Адже від цього залежить ваше майбутнє». З такими словами звернулася до своїх учнів класний керівник Ющишина Неля Вікторівна.

І кожен, як умів, вбирав в себе знання.

За пройдені уроки ви цілий світ відкрили,

Повільно, потроху, по крапельці щодня.

Десяток літ ви зі школою дружили.