Виховна робота

Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни.

Пекельні цифри та слова

У серце б’ють, неначе молот.

Немов прокляття ожива

Рік тридцять третій…

Голод… Голод…

      Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і  життя людини, і життя країни.

    Терор голодом, запроваджений сталінським тоталітарним режимом в Україні, заподіяв смерть мільйонам хліборобів. Адже від голоду, масових репресій і депортацій Україна втратила більше, ніж за роки Першої світової та громадянської воєн.

     Двадцять п’ятого листопада у стінах дитячої районної бібліотеки відбулась година пам’яті присвячена Дню памяті  жертв голодомору 1932-1933 років на Україні.

0 RJ yxidoc 300x225 - Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і  життя людини, і життя країни.

    На заході були присутні учні 3(7)-А та 4(8)-Б класу, класний керівник, бібліотекарі та адміністрація закладу. Виступаючі – учні 3(7)-А класу разом з їх класним керівником – Богуш Л. Д. підготували вірші у яких згадувались історичні факти тих страшних днів та спогади очевидців років голодомору.

PsutxNJrf4Q 231x300 - Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і  життя людини, і життя країни.

     На знак вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору діти запалили свічки віри і надії в знак пам’яті тих людей, які невинно постраждали в ті роки.

     Наприкінці учні гімназії прочитали молитву за людей замучених голодом, щоб Господь упокоїв їхні душі. XsVaXmGhKjk - Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і  життя людини, і життя країни.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button