Пам’яті “Небесної сотні”

Герої такі не вмирають,

Вони будуть вічно живі.

Героїв завжди пам’ятають

На небі й на рідній землі!

20 лютого – День пам’яті героїв « Небесної сотні».

6 років віддаляє нас від тих трагічних подій на Майдані , коли  в боротьбі за волю і кращу долю України загинули  його славні сини і доньки,  які у розквіті сил віддали свою молодість, і, найдорожче –  життя . Сьогодні ми  в скорботі схиляємо  низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час ХХІ століття.

Учні 10 – а класу спільно з класним керівником Богуш Л.Д. провели 20 лютого захід, присвячений Дню пам’яті героїв «Небесної сотні».

zobrazhennya viber 2020 02 20 13 48 101 - Пам'яті "Небесної сотні"

Ведучі ознайомили ліцеїстів  з трагічними подіями, що відбувалися в Києві у лютому 2014 року.  Учні читали вірші, виконували пісні, присвячені  героям , які загинули на Майдані.

Учасники заходу вшанували  хвилиною мовчання Героїв Майдану,  які полягли за світле майбутнє України,  воїнам  та  мирним жителям, які загинули в неоголошеній війні на Сході України .

Гірка біда прийшла і в наше місто. В бою за волю України, за честь і достоїнство свого народу загинув Віктор Петрович Попик. Загинув , як герой. Бог забирає до себе найкращих, але світла пам’ять про Віктора Попика житиме в наших серцях.

zobrazhennya viber 2020 02 20 13 48 10 - Пам'яті "Небесної сотні"

У нашому ліцеї  відкрито меморіальну дошку Герою Віктору Попику, адже  він навчався у стінах нашого закладу. Пам’ять про нашого героїчного земляка вшанували покладанням квітів до меморіальної дошки.

У шкільній бібліотеці відбулась презентація ілюстративно- книжкової  виставки  «Пам’ятай Героїв Майдану!».  Виставка знайомить відвідувачів бібліотеки з ілюстраціями, газетними вирізками, документами,  що висвітлюють трагічні події, що відбувались    в лютому 2014 року та забрали   життя  Героїв Небесної Сотні.