Парад вишиванок 2016

Народне прислів’я каже: «Без верби і калини нема України». До сказаного слід додати: «І без вишивки». Тому що вишиваний рушник і вишита сорочка давно стали українськими народними символами – оберегами. Мамина пісня, батькова хата, дідусева казка, бабусина вишиванка, добре слово сусідів, традиції і звичаї..

dsc_1392

Одному з видів українського народного мистецтва  – вишиванці було присвячене  святкове дійство «Парад вишиванок», яке відбулося у гімназії 21 жовтня.    У межах Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек воно проходить уже вдруге. Уся святкова програма  відбувається у два етапи: перший –кожен представник   учнівського колективу коротко розповідав про історію виникнення своєї вишиванки та продекламував вірш про вишиванку, рідну землю. Другий етап – за допомогою Інтернет- голосування , яке буде проходить на гімназійному сайті  до 1 литопада, гімназисти оберуть кращу вишиванку 2016 року.

Учні-переможці у номінаціях:

«Найоригінальніша вишиванка» – Кочмар Ілона

«Супервишиванка» – Яцейко Ксенія

«Найкреативніша вишиванка» – Бас Ольга

«Fashion-вишиванка» – Качур Вадим

«Гордістьб країни» – Вишневська Віталія

«Найкраща сучасна вишиванка» – Якимишин Владислав

«Вишиванка-оберіг» – Михайлова Вікторія

«Барвиста вишиванка» – Войткова Алла

«Кращий авторський витвір» – Крупельницька Вікторія

«Краща виконавська майстерність» – Косар Софія

«Родинна вишиванка» –   Сокальська Анастасія

«Юна майстриня» – Абдулаєва Леся

«Диво вишиванка» – Гольник Анастасія

Вишиванка «Маків цвіт» – Гаджук Вікторія

????????????????????????????????????

Народна вишивка – це мистецтво, яке постійно розвивається. Це величезне багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих народних майстринь. Наше завдання – не розгубити його, передати це живе іскристе диво наступним поколінням.