Виховна робота

Передвиборча кампанія кандидатів на посаду Президента учнівського самоврядування

 Самоврядування – один з атрибутів демократичного устрою суспільства. Загальний зміст його зрозумілий, термін сталий і не викликає необхідності його тлумачення з різних позицій.
Саме учнівське самоврядування дає можливість учням практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства.

З 2 вересня 2019 року у нашому ліцеї  розпочалася підготовка до виборів та передвиборча кампанія кандидатів на посаду Президента учнівського самоврядування. Кожен з кандидатів підготував свою власну програму, в якій висвітлена інформація про свої наміри та побажання, які планують реалізувати, виконуючи обов’язки президента парламенту ліцею.

zobrazhennya viber 2019 09 18 16 19 41 - Передвиборча кампанія кандидатів на посаду Президента учнівського самоврядування zobrazhennya viber 2019 09 18 16 17 17 - Передвиборча кампанія кандидатів на посаду Президента учнівського самоврядування zobrazhennya viber 2019 09 18 16 17 22 - Передвиборча кампанія кандидатів на посаду Президента учнівського самоврядування zobrazhennya viber 2019 09 18 16 17 26 - Передвиборча кампанія кандидатів на посаду Президента учнівського самоврядування

 Передвиборча агітація проходить шляхом як особистого спілкування кандидатів з виборцями, так і з використанням та розміщенням рекламних плакатів про себе. А також складання плану роботи на період президентських перегонів. Попереду на кандидатів чекають  дебати та День виборів,у якому визначиться,хто ж носитиме почесне звання «Президент учнівського самоврядування» Городоцького ліцею № 1.

Педагог-організатор – Бас Л.П.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button