Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , Передвиборча кампанія кандидатів на посаду Президента учнівського самоврядування
50 main 620x330 - Передвиборча кампанія кандидатів на посаду Президента учнівського самоврядування

Самоврядування – один з атрибутів демократичного устрою суспільства. Загальний зміст його зрозумілий, термін сталий і не викликає необхідності його тлумачення з різних позицій.
Саме учнівське самоврядування дає можливість учням практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства.

З 2 вересня 2019 року у нашому ліцеї  розпочалася підготовка до виборів та передвиборча кампанія кандидатів на посаду Президента учнівського самоврядування. Кожен з кандидатів підготував свою власну програму, в якій висвітлена інформація про свої наміри та побажання, які планують реалізувати, виконуючи обов’язки президента парламенту ліцею.

Передвиборча агітація проходить шляхом як особистого спілкування кандидатів з виборцями, так і з використанням та розміщенням рекламних плакатів про себе. А також складання плану роботи на період президентських перегонів. Попереду на кандидатів чекають  дебати та День виборів,у якому визначиться,хто ж носитиме почесне звання «Президент учнівського самоврядування» Городоцького ліцею № 1.

Педагог-організатор – Бас Л.П.