Виховна робота

Перлина України – Карпати!

       Перлина України – Карпати! Неймовірної краси гірські пейзажі, чисте повітря, глибини української народної культури, краї Гуцульщини і Буковини, поєднання з природою.

DSC 0729 300x199 - Перлина України - Карпати!

        Я ніколи не забуду того дня, коли ми усім класом разом класним керівником Оленою Василівною їздили до Карпат. Хто хоч раз побував у Карпатах, той ніколи не забуде побаченого .Я запам’ятала ті прекрасні узгір’я,що спускають різнокольорові килими до шумливих рік,спокійних верховин, де бродять тіні забутих предків.

DSC 0207 300x199 - Перлина України - Карпати!

А ще ми побували на унікальному скельному комплексі,і дізналися ,що він названий на честь легендарного опришка Олекси Довбуша, розташований на висоті 668 м над рівнем моря. Це неповторне місце за своїми формами і розташуванням нагромадження гігантських скель, каменів, що нагадують дивовижні істоти, покраяне глибокими, завжди темними ущелинами, ямами, потаємними ходами та стежками. Ми багато дізналися про життя,і важку долю Олекси Довбуша.

DSC 0268 300x199 - Перлина України - Карпати!

Буковель – найбільший гірськолижний курорт у Східній Європі. І ми мали чудову нагоду побувати у прекрасному та незабутньому Буковелі. На дуже цікавих для нас підйомниках, на я кому ми дібрались до верху ,з якого видно дуже гарний краєвид , а також Говерлу яку деякі діти бачать вперше. Це було неперевершено!

DSC 0703 300x199 - Перлина України - Карпати!

А ще ми побували у міні-зоопарку (заповіднику) в Яремче. Там гарне місце для відпочинку, чисте повітря, багато зелені. Кілька вольєрів з плямистими оленями, косулями і дикими кабанами викликали у нас не аби яку цікавість тим паче, тварин дозволяється годувати.

DSC 0070 300x199 - Перлина України - Карпати!

Велика вдячність нашому класному керівнику Олені Василівні, за те що ми мали таку можливість поїхати у Карпати. Від цієї поїздки у нас дуже багато вражень. Ми б із задоволенням поїхали туди ще раз!

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Перлина України - Карпати!

About the author

Учениця 2(6)А класу – Бас Рената

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button