Оголошення

Перлина України – Карпати!

       Перлина України – Карпати! Неймовірної краси гірські пейзажі, чисте повітря, глибини української народної культури, краї Гуцульщини і Буковини, поєднання з природою.

DSC_0729

        Я ніколи не забуду того дня, коли ми усім класом разом класним керівником Оленою Василівною їздили до Карпат. Хто хоч раз побував у Карпатах, той ніколи не забуде побаченого .Я запам’ятала ті прекрасні узгір’я,що спускають різнокольорові килими до шумливих рік,спокійних верховин, де бродять тіні забутих предків.

DSC_0207

А ще ми побували на унікальному скельному комплексі,і дізналися ,що він названий на честь легендарного опришка Олекси Довбуша, розташований на висоті 668 м над рівнем моря. Це неповторне місце за своїми формами і розташуванням нагромадження гігантських скель, каменів, що нагадують дивовижні істоти, покраяне глибокими, завжди темними ущелинами, ямами, потаємними ходами та стежками. Ми багато дізналися про життя,і важку долю Олекси Довбуша.

DSC_0268

Буковель – найбільший гірськолижний курорт у Східній Європі. І ми мали чудову нагоду побувати у прекрасному та незабутньому Буковелі. На дуже цікавих для нас підйомниках, на я кому ми дібрались до верху ,з якого видно дуже гарний краєвид , а також Говерлу яку деякі діти бачать вперше. Це було неперевершено!

DSC_0703

А ще ми побували у міні-зоопарку (заповіднику) в Яремче. Там гарне місце для відпочинку, чисте повітря, багато зелені. Кілька вольєрів з плямистими оленями, косулями і дикими кабанами викликали у нас не аби яку цікавість тим паче, тварин дозволяється годувати.

DSC_0070

Велика вдячність нашому класному керівнику Олені Василівні, за те що ми мали таку можливість поїхати у Карпати. Від цієї поїздки у нас дуже багато вражень. Ми б із задоволенням поїхали туди ще раз!

Про автора

Учениця 2(6)А класу – Бас Рената

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*