Виховна робота

Пізнавальна екскурсія дл відділку поліції

27 квітня Городоцький РВ УМВС в Хмельницькій області з ознайомчою екскурсією відвідали здобувачі освіти 6Б класу Городоцького ліцею №1.

img 20230427 122211 - Пізнавальна екскурсія дл відділку поліції

Спочатку поліцейські ознайомили ліцеїстів з серцем відділу – черговою частиною, куди надходить вся інформація про скоєні злочини, події та правопорушення. Юнакам і дівчатам розповіли, як відбувається реєстрація повідомлень про вчинення правопорушень та як виїжджає на злочин група швидкого реагування.

img 20230427 120027 - Пізнавальна екскурсія дл відділку поліції

Далі ліцеїсти прослідували на подвір’я відділку, де їм продемонстрували службовий автомобіль та розповіли про проблискові маячки та значення сигналів авто.

А ще здобувачам освіти  продемонстрували зразки зброї та спецзасобів, а всім бажаючим дали змогу  приміряти бронежилет та шолом, потримати в руках автомат «Калашникова»,пістолет «Макарова», перевірити на міцність наручники і на мить відчути себе в ролі поліцейського.

img 20230427 121948 - Пізнавальна екскурсія дл відділку поліції


Не обійшлося і без профілактичної бесіди та нагадуванні про відповідальність за порушення норм чинного законодавства, правил поводження зі зброєю.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button