Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Плюси та мінуси мобільного телефону. Виховний захід у 5(9)А класі

Плюси та мінуси мобільного телефону. Виховний захід у 5(9)А класі

В наш час важко знайти людину, яка б не користувалася мобільним телефоном. Всі можуть назвати його переваги, але чи задумуються користувачі над шкодою, яку несе здоров’ю, ця потрібна річ?

53011084Про плюси та мінуси мобільного телефону йшла річ на виховному заході у 5(9)А класі. Класний керівник навів дані досліджень вчених різних країн про вплив електромагнітного випромінювання на мозок дитини та потенційні ризики, що несе така потрібна «мобілка». Учні доповнили цей перелік відомими їм фактами.

01236934Були відмічені також позитивні сторони цього пристрою. Під час обговорення діти прийшли до висновку: відмовитися від «мобілки» неможливо.

14298009

Разом з вчителем учні внесли пропозиції та виробили рекомендації по безпечному користуванню мобільними телефонами.

Про автора

Класний керівник