Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , Плюси та мінуси мобільного телефону. Виховний захід у 5(9)А класі
14716166 431x330 - Плюси та мінуси мобільного телефону. Виховний захід у 5(9)А класі

Плюси та мінуси мобільного телефону. Виховний захід у 5(9)А класі

В наш час важко знайти людину, яка б не користувалася мобільним телефоном. Всі можуть назвати його переваги, але чи задумуються користувачі над шкодою, яку несе здоров’ю, ця потрібна річ?

53011084 - Плюси та мінуси мобільного телефону. Виховний захід у 5(9)А класі

Про плюси та мінуси мобільного телефону йшла річ на виховному заході у 5(9)А класі. Класний керівник навів дані досліджень вчених різних країн про вплив електромагнітного випромінювання на мозок дитини та потенційні ризики, що несе така потрібна «мобілка». Учні доповнили цей перелік відомими їм фактами.

01236934 - Плюси та мінуси мобільного телефону. Виховний захід у 5(9)А класі

Були відмічені також позитивні сторони цього пристрою. Під час обговорення діти прийшли до висновку: відмовитися від «мобілки» неможливо.

14298009 - Плюси та мінуси мобільного телефону. Виховний захід у 5(9)А класі

Разом з вчителем учні внесли пропозиції та виробили рекомендації по безпечному користуванню мобільними телефонами.

Rogenko - Плюси та мінуси мобільного телефону. Виховний захід у 5(9)А класі

Про автора